ETU-Link Technology CO ., LTD.

Lista över produkter

Kontakta oss

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
  • 10G XENPAK CWDM Transceiver

    ETU-länk 10Gb/s XENPAK sändtagare modul EXPCXX92-3SCD40 är en hot pluggable i modulen Z-riktning som är användbara i vanlig router linje kortprogram, lagring, IP-nätverk och LAN och medgörlig till XENPAK MSA. Den EXPCXX92-3SCD40 är en fullt integrerad 10.3Gbit / s optiska sändtagare module som består av en 10.3Gbit / s optiska sändare och mottagare, XAUI gränssnitt, Mux och De-mux med clock och data återhämtning (CDR). Denna version av ETU-LINK Inc. sändtagare linjen använder en kyld CWDM EML laserdiod att uppnå 40km över standard single-mode fiber som 10GBASE-ER av IEEE 802.3ae.