ETU-Link Technology CO ., LTD.

Lista över produkter

Kontakta oss

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
155M 1x9 20km Duplex Transceiver
155M 1310nm Enkelmodig 1x9 20km Duplex Transceiver
  • Item NO.:E13103-3(5) SC20
  • Datahastighet: 155M
  • Vågen längd:1310nm
  • Avstånd:20KM
  • Connector:SC
  • Första:SM
  • DDM:NO
  • Produktens ursprung:China
  • Utskeppningshamn:ShenZhen
  • Leveranstid:Please contact our sales confirmation
Ladda ner data
Om du vill veta mer om produktinformation, klicka här Adobe Reader
Ladda ner datablad
Produktdetaljer

E13 103 - 3 ( 5) SC20

155M 1310nm Enkelmodig 1x9 TTL Duplex Transceiver (20km)


O Duplex SC / FC / ST optiskt gränssnittskompatibelt

O Industri Standard 1x9 Fotavtryck

O Multi-rate av 1M ~ 1 55 Mbps-drift

O Enkel 3.3 V eller 5 V Strömförsörjning

O Okylad 1310nm FP lasersändare

O D C-kopplade LVTTL / TTL ingångar och utgångar

O LV TTL / TTL Signal Detection Output

O Våglödare kan och vattenhaltig tvättbar

O Klass 1 lasersäkerhet certifierad

O ROHS-kompatibel


tillämpningar

O SONET / SDH / PDH Utrustningskoppling


Ab s o l ute M en x jag m um Råtta jag ngs

Årligen r en m e t e r

S y m b o l

M jag n.

Max.

Fn Det s

Notera

Förvaringstemperatur

Ts

-40

85

Kraftkällespänning

Vcc

0

4,5

V

0

6

V

Lödningstemperatur

260

10 sekunder på ledningar

Lagring Relativ luftfuktighet

RH

5

95

%

Relaterade Taggar : 155M 1X9 Transceiver Cisco 1X9 HUAWEI 1X9

Nästa:0-100 M 1310nm Single-mode 1 x 9 TTL Duplex Transceiver 20KM

Meddelande
*
Vänligen fyll i e-post
*
Fyll på ämnet
*
Fyll på innehållet
Relaterade produkter