ETU-Link Technology CO ., LTD.

Lista över produkter

Kontakta oss

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
25Gbps 850nm SFP28 Transceiver
25G SFP28 SR 850nm 300M Transceiver
  • Item NO.:ES2852X-3LCD01
  • Datahastighet:25G
  • Vågen längd:850nm
  • Avstånd:300M
  • Connector:LC
  • Första:MM
  • DDM:YES
  • Produktens ursprung:China
  • Utskeppningshamn:ShenZhen
  • Leveranstid:Please contact our sales confirmation
Ladda ner data
Om du vill veta mer om produktinformation, klicka här Adobe Reader
Ladda ner datablad
Produktdetaljer

ES2852X-3LCD01

25G 850nm Multi-mode SFP28 TTL Duplex Transceiver (100m)


Funktioner

O Stöder 25 Gbps datahastighet

O 70m på OM3 MMF och 100m på OM4 MMF

O 850nm VCSEL laser och PIN-bilddetektor

O Inter CDR på både sändare och mottagarkanal

O Duplex LC-behållare

O Enkel 3.3V nätaggregat

O Power dissipation & lt; 1W

O DDM Funktionerna är tillgängliga via I2C-gränssnittet

O RoHS-6-kompatibel

O Kommersiella fallstemperaturintervall: 0 ° C till 70 ° C

Applikationer Applikationer

O 25GBASE-SR Ethernet

Produktbeskrivning

De SFP28 SR är en enda Kanel, Pluggbar, Fiberoptisk SFP 28 för 25 Gigabit Ethernet och Infiniband EDR Applications. Det är en högpresterande modul för kortdistansdatakommunikation och sammankopplingsprogram som arbetar vid 25,78125 Gbps upp till 70 m med OM3-fiber eller 100 m med OM4-fiber. th är modul är konstruerad för att fungera över multimodefibersystem med en nominell våglängd på 850 nm. Det elektriska gränssnittet använder a 20 kontaktkants typkontakt. Det optiska gränssnittet använder d uplex LC-behållare. Denna modul innehåller beprövad krets och VCSEL-teknik för att ge pålitlig lång livslängd, hög prestanda och konsekvent service.


Kvalitetskontroll

Kompatibel lista

Cisco modul

HUAWEI modul

ZTE modul

Juniper modul

TP-LINK-modulen

Allied Telesis-modulen

GLC-T (10/100/1000)

SFP-FE-SX-MM1310-A

SFP-FX / OC3-m2K

ES8512-3LCD05

TL-SM311LM

AT-SPTX

GLC-LH-SMD

SFP-FE-LH40-SM1310

SFP-GE-S10K

ES3112-3LCD10

TL-SM321A

AT-SPSX

GLC-SX-MMD

ESFP-GE-SX-MM850

SFP-GE-S40K

ESP8592-3LCD03

TL-SM321B

AT-SPEX

GLC-EX-SMD1

SFP-GE-LH40-SM1310

SFP-GE-S80K

ESP3192-3LCD10

TXM431-LR

AT-SPLX40

GLC-ZX-SMD

SFP-GE-LH40-SM1550

SFP-GE-S120K

TXM431-SR

AT-SPZX80

GLC-BX-D

SFP-FE-LH80-SM1550

XFP-10G-S40K

AT-SPFX / 2

GLC-BX-U

XFP-SX-MM850

XFP-10G-S10K

AT-SPFXBD-LC-13

CWDM SFP

XFP-LX-SM1310

XFP-10GE-M

AT-SPFXBD-LC-15

DWDM SFP

XFP-LH40-SM1550-F1

AT-SP10SR ***

AT-SP10LR ***

AT-SP10LR20 / I

AT-SP10ER40 / I ***

AT-SP10ZR80 / I ***

Relaterade Taggar : Cisco Switch 25GBASE-SR 850nm MMF H3C Switch 25G SFP28 850NM HUAWEI 25GBase-SR SFP28 Transceiver Module SFP-25G-SR Transceiver Module SFP-25G-SR-S Transceiver Module

Tidigare:25G SFP28 LR 1310nm 10KM Transceiver

Meddelande
*
Vänligen fyll i e-post
*
Fyll på ämnet
*
Fyll på innehållet
Relaterade produkter