ETU-Link Technology CO ., LTD.

Lista över produkter

Kontakta oss

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
  • ST/FC/LC/SC/E2000 SM MM tofsar

    De flätor inklusive Singlemode, multimode och 10G 50/125um OM3 typer, simplex fiber, 4 fibrer, 6 fibrer, 8 fibrer, 12 fibrer, 24 fibrer, 48 fibrer och så vidare. Dessa fiber flätor kan vara med fan-out byggsatser och full kompatibel Telcordia, EIA/TIA och IEC-standarder.