ETU-Link Technology CO ., LTD.

Lista över produkter

Kontakta oss

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Produkter

QSFP-40G-PSM4
QSFP-40G-PSM4 1310NM 2KM MPO TRANSCEIVER

EQ314X-3MCD2 är en fyrkanal, pluggbar, parallell, fiberoptisk QSFP + sändare för InfiniBand QDR / DDR / SDR, 10G / 8G / 4G / 2G fiberkanal, PCIe och SAS Applications.